SUTEMOSE

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 2:00 Drama, Istorinis Čekija, Latvija, Lietuva, Portugalija, Prancūzija, Serbija N-13 Lietuvių Studija "Kinema" Šarūnas Bartas Arvydas Dapšys, Marius Povilas Elijas Martynenko, Alina Žaliukaitė-Ramanauskienė, Valdas Virgailis, Vita Šiaučiūnaitė

Apie filmą

Naujas režisieriaus Šarūno Barto filmas, sukurtas remiantis Vinco Giedros romano „Sviesk, Dovydai, akmenį!“ motyvais, pasakoja apie Lietuvą po Antrojo pasaulinio karo. Apie despotišką okupacinę santvarką ir lietuvių viltis kada nors vėl tapti laisvais. Tai vienos šeimos istorija partizaninio karo metais.

Ūkininkų Pliaugų (aktoriai Arvydas Dapšys ir Alina Žaliukaitė-Ramanauskienė) vienkiemyje gyvena ir 18-metis jų įsūnis Untė (Marius Povilas Elijas Martynenko). Dieną ūkyje šeimininkauja stribai, o naktį pasirodo partizanai. Pliaugos juos šelpia, kuo gali, o Untė dirba „miško brolių“ ryšininku. Vieną dieną, pastebėjęs miestelyje gausėjančias sovietų pajėgas, vaikinukas nuskuba pranešti apie tai partizanams. Netolimose pelkėse įsitvirtinę vyrai įtaria išdavystę ir supranta, kad artėja lemiamas mūšis.

Filmas bus rodomas iki sausio 31 d. su galimybe pratęsti

DALINTIS PER FB

Komentarai (1)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!
2019-12-09 21:50:03
Labai keistas seansu laikas. Pasistengta, kad filmas liktu nepamatytas!?
Atsakyti