Sūnus
The son

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 2:03 Drama JAV N-16 Anglų Lietuvių UAB "ACME Film" Florian Zeller Hugh Jackman, Anthony Hopkins, Vanessa Kirby, Laura Dern

Seansai

04.01 Šeštadienis 13:40
DIDŽIOJI LIKO
10+
04.02 Sekmadienis 16:30
DIDŽIOJI LIKO
10+
04.05 Trečiadienis 17:30
DIDŽIOJI LIKO
10+

Apie filmą

Praėjus porai metų po skyrybų, Peterio (aktorius Hugh Jackmanas) gyvenimas pamažu susitvarko: su naująja drauge Bete (Vanessa Kirby) vyras susilaukia kūdikio, darbe taip pat atsiranda naujų perspektyvų. Tačiau vieną dieną ant jo namų slenksčio pasirodo buvusi žmona (Laura Dern), sunerimusi dėl jų paauglio sūnaus Nikolo. Vaikinas jau kelis mėnesius nelanko mokyklos bei atrodo turintis ir daugiau problemų, apie kurias nutyli.

Pradėjęs aiškintis situaciją, Peteris išgirsta, kad Nikolas norėtų persikelti gyventi pas jį. Tėvas, žinoma, sutinka, tačiau taip paprastai problemos, deja, neišsisprendžia. Peteris trokšta apgaubti savo sūnų rūpesčiu ir meile, kurių niekuomet nesulaukė iš savo paties tėvo (aktorius Anthony‘is Hopkinsas). Deja, tai nėra taip paprasta. Bandydamas rasti rūpimus atsakymus praeityje, Peteris užmiršta kreipti dėmesį į tai, kas šalia vyksta šiuo metu. Vyro gyvenimas pamažu ima byrėti į šipulius, o jis net nenutuokia, kaip tai sustabdyti.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!