Sparno broliai
Devotion

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 2:18 Drama, Karinis, Veiksmo JAV N-13 Anglų Lietuvių UAB "ACME Film" J.D. Dillard Glen Powell, Jonathan Majors, Serinda Swan

Seansai

12.08 Ketvirtadienis 20:10
DIDŽIOJI LIKO
10+
12.10 Šeštadienis 15:30
DIDŽIOJI LIKO
10+
12.11 Sekmadienis 17:30
DIDŽIOJI LIKO
10+

Apie filmą

Veiksmo kupinas karinis filmas žiūrovą nukels į praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio pradžią.

Pagal tikrus įvykius sukurto filmo vienas pagrindinių herojų – juodaodis JAV laivyno pilotas Džesis Braunas (aktorius Jonathan‘as Majors‘as ). Tuo metu, kai pietinėse Amerikos valstijose juodaodžiams dar nebuvo leidžiama mokytis, valgyti ar netgi važiuoti tuo pačiu autobusu su baltaisiais, Džesio gyvenimas, švelniai tariant, nebuvo lengvas. Tačiau nepalenkiamos valios, užsispyrimo ir darbo dėka vaikinas užsitarnavo savo kolegų bei viršininkų pagarbą ir pamažu tapo vienu geriausių JAV laivyno pilotų.

Įsiplieskus Korėjos karui, Džesis kartu su tarnybos bičiuliais buvo paskirtas į pačius karščiausius kovos veiksmų taškus. Situacijose, kuomet ir mažiausia klaida gali reikšti skirtumą tarp gyvybės ir mirties, patikimas mūšio draugas yra pati didžiausia vertybė. Būtent tuomet į Džesio būrį buvo paskirtas pilotas Tomas Hadneris (akt. Glen‘as Powell‘as). Paprastame gyvenime skirtinga odos spalva, pažiūros bei išankstinės nuostatos būtų neleidusios jiems surasti bendros kalbos. Tačiau karas labai greitai ištrina bet kokias nereikšmingas detales. Lieka svarbus vienas vienintelis dalykas - pasitikėjimas tuo, kas skrenda šalia.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!