Saharos princai
Princes of the Desert

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2023 1:50 Nuotykių, Šeimos Prancūzija V Dubliuota lietuviškai UAB "ACME Film" Eric Barbier

Seansai

09.23 Šeštadienis 12:00
MAŽOJI LIKO
10+
09.27 Trečiadienis 14:30
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

12-metis Zodis gyvena šalia didingosios Sacharos dykumos. Vieną dieną, pakeliui į mokyklą, berniukas sutinka mažą kupranugariuką. Vienišo ir pasimetusio gyvūno tėvų aplinkui nematyti, tad Zodis nusprendžia parsivesti jį namo ir užauginti. Berniukas pavadina pamestinuką Tehu ir pamažu su juo susidraugauja. Tačiau Tehu nėra paprastas, eilinis kupranugaris.

Vietinė veterinarijos gydytoja Džiulija, apžiūrėjusi Tehu, atkreipia dėmesį į ilgas, tvirtas kojas, kurios suteikia gyvūnėliui ištvermės ir neapsakomo greičio. Zodžiui šauna mintis ištreniruoti Tehu ir kartu su juo sudalyvauti pagrindinėse regiono kupranugarių lenktynėse Abu Dabyje.

Pradėjus treniruotes, Tehu pastebi vietinis brakonierius. Iš karto supratęs, kiek šis kupranugaris vertas, jis nedvejodamas jį pagrobia. Bet Zodis – ne iš kelmo spirtas. Jis išlaisvina savo bičiulį ir kartu su juo leidžiasi į nuostabią kelionę per Sacharos dykumą. Joje bičiuliams teks išgyventi nuožmią smėlio audrą, pereiti druskos pluta padengtą jūrą ir patirti kitų pavojingų bei įsimintinų nuotykių.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!