Turbūt sunkiai atsirastų žmogus, nežinantis nuostabios brolių Grimų pasakos apie Snieguolę ir septynis nykštukus. Tačiau šis animacinis filmas pasakoja šiek tiek kitokią istoriją: netikėtą, smagią,..." />


RAUDONBATĖ IR 7 NYKŠTUKAI
Red Shoes and Seven Dwarfs

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:32 Animacinis Pietų Korėja V Įgarsinta lietuviškai UAB "ACME Film" Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang

Seansai

09.27 Penktadienis 14:30
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
09.29 Sekmadienis 11:40
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
10.01 Antradienis 17:15
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
10.02 Trečiadienis 17:20
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
10.03 Ketvirtadienis 15:20
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+

Apie filmą


Turbūt sunkiai atsirastų žmogus, nežinantis nuostabios brolių Grimų pasakos apie Snieguolę ir septynis nykštukus. Tačiau šis animacinis filmas pasakoja šiek tiek kitokią istoriją: netikėtą, smagią, stebinančią ir prajuokinančią. 

Paprasta mergina (ne princesė), vardu Snieguolė, netyčia pamačiusi nuostabaus grožio raudonus batelius, susigundo juos pasimatuoti ir, vos į juos įsispyrusi, virsta tikra gražuole. Batelius jau buvo nusižiūrėjusi pikta ir pagiežingo būdo karalienė, tad juos iš panosės nugvelbus Snieguolei, moteriškė itin susinervina ir puola jos ieškoti. 

Tuo tarpu gražuole virtusi Snieguolė susipažįsta su septyniais nedidelio ūgio vyrukais, kurių gyvenime stebuklų bei prakeiksmų taip pat netrūksta. Pasirodo, nykštukai iš tiesų yra užkeikti princai, kuriems tikrąjį pavidalą gali sugrąžinti tik nuostabios merginos bučinys. Savaime suprantama, jog išvydę Snieguolę, vaikinai net neabejoja, kad jų vargai netrukus pasibaigs ir jie visi vėl galės grįžti prie nerūpestingo princų gyvenimo būdo. Juk iš kur vargšams žinoti, kad nuostabaus Snieguolės grožio priežastis išties yra raudoni bateliai. 

Batelius medžiojanti karalienė pasiryžusi nesustoti prieš jokias kliūtis, tad septyni nykštukai atsiduria tarp dviejų ugnių. Supratę, kad Snieguolei dabar ne bučiniai galvoje, užkeiktieji princai nutaria jai padėti išspręsti netikėtai iškilusias problemas, kad mergina kuo greičiau galėtų nuimti jų užkeikimą. Užverda tikra maišalynė, kurios įkarštyje visi pagrindiniai herojai pamažu suvoks, kad tikrasis grožis slypi ne išorėje, o viduje. 

Nuotaikinga ir netikėta animacinė juosta „Raudonbatė ir 7 nykštukai“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja rugsėjo 27dieną. 
 
 
DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!