Pats sau milijonierius

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:30 Komedija Lietuva N-13 Lietuvių UAB „Stambus planas“ Tadas Vidmantas Audrius Bružas, Gelminė Glemžaitė, Vaida Lisikaitė, Vytautas Rumšas, Natalija Janickina

Apie filmą

Trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sportinį „Lamborghini“ automobilį. Įvaizdis Donatui – svarbiausias dalykas gyvenime. Būtent dėl to Donato ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos. Bet tik tol, kol įjungtos telefonų kameros. Visgi viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio.

PATS SAU MILIJONIERIUS – jau penktoji žiūrovų įvertinto režisieriaus Tado Vidmanto komedija. Šį kartą režisierius kviečia į nutrūktgalvišką nuotykį-istoriją, kupiną juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių, taiklaus humoro ir nuginkluojančio nuoširdumo.

DALINTIS PER FB

Komentarai (1)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!
Mantas 2019-10-27 13:38:29
Verta peržiūrėjimo komedija. Puikūs aktoriai ir necenzuūruota kalba.
Atsakyti