Pabaigos pradžia
Eternal Voyage

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2024 1:02 Drama Lietuva V VšĮ "Ketvirta versija" Vytautas Tinteris

Apie filmą

Lietuvių pora žygiuoja po šiaurės Laplandiją ir vidury savo kelionės sužino, kad visoje Europoje prasidėjo karas ir kad nebėra kur grįžti. Jie turi pasirinkti - ar savanoriška tremtis ir bandymas prisitaikyti gyventi tundroje, ar visgi grįžti į karo niokojamą Lietuvą?

Amžino įšalo žemė iš kurios gelmių sklinda karo aidai - duslūs garsai iš įvairių šiuolaikinių konfliktų zonų - tik primena apie tai, kad žmonija vis dar nepasimoko iš savo klaidų ir tęsia savo kruviną istoriją. Šis filmas tai meditatyvi vizualinė esė - apie atšalusią ir pasimetusią žmoniją.

Filmo garso takelį kūrė ispanų kompozitorius Johan Guerrero, filmavo operatorius Vytenis Jankauskas, garso režisierius Jonas Jocys, režisierius Vytautas Tinteris.

DALINTIS PER FB

Komentarai (1)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!
Danute 2024-07-03 20:05:06
Nežinau nuo ko pradėti... Šitas filmas sugadino ne tik mano dieną,bet ir mano gyvenimą. Dabar jaučiuosi tuščias, niekas nebeturi prasmės. Momentai kai filmą buvo įmanoma žiūrėti, buvo tie kur nera jokio dialogo. Visi dialogai buvo tas pats per ta pati-tai tik merginos nepasitenkinimas visomis vaikino idėjomis. Nuoširdus klausimas,ar filmo kūrimui taip truko laiko,nes nei vienos scenos idėja neatrodo išbaigta, pauzės atrodo per ilgos. Nemanau, kad jų reikėjo,nes dialogas nepaliko jokiu minčių refleksijai. Tikiuosi kito filmo kūrimui idesite daugiau pastangų. Šio filmo draugui nerekomenduočiau.
Atsakyti