P. Cardin. Mados legenda
House of Cardin

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2021 1:35 Dokumentinis JAV, Prancūzija N-13 Prancūzų Lietuvių UAB "Best Film" P. David Ebersole, Todd Hughes Pierre Cardin, Philippe Starck, Jean-Paul Gaultier, Naomi Campbell, Sharon Stone, Guo Pei, Jean-Michel Jarre, Alice Cooper, Dionne Warwick

Apie filmą

Turbūt sunku būtų surasti bent minimaliai mada besidomintį žmogų, nežinantį Pierre‘o Cardin‘o vardo. Prieš pat Naujuosius – pernai gruodžio 29 d. – miręs 98-erių metų dizaineris buvo viena didžiausių visų laikų legendų, pakeitusių žmonių supratimą apie madą.

Plačiosioms masėms prieinami dizainerių vardo kvepalai, kaklaraiščiai ir saulės akiniai; automobilių interjerai ir netgi NASA astronautų kostiumai – visa tai ir dar daugiau buvo pažymėti grakščiu ir puikiai atpažįstamu P. Cardin‘o parašu. Dokumentinė juosta siūlo išskirtinį įdėmų žvilgsnį į mados pasaulio legendą.

Filme, pasakojančiame kvapą gniaužiančią P. Cardin‘o gyvenimo ir darbų istoriją – išskirtinis interviu su pačiu dizaineriu bei daugybė jo kolegų, aktorių, modelių ir kitų žinomų žmonių pasakojimų apie vieną garsiausių mados pasaulio ikonų.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!