PREMJERA. NEPAMIRŠK KVĖPUOTI
Ne pozabi dihati

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:37 Drama Slovėnija Slovėnų Lietuvių Garsas Martin Turk Jakob Cilensek, Nikola Djuricko, Iva Krajnc

Apie filmą

15-metis Klemenas gyvena su vyresniu broliu Peteriu ir vieniša mama atokioje Slovėnijos provincijoje. Išskirtinį Klemeno laiką leisti su mylimu broliu teniso aikštyne ir šalia esančioje upėje nutraukia staigus ir aistringas Peterio meilės romanas su klasės drauge Sonja. Toks įvykis išprovokuoja prieštaringų emocijų ir neapgalvotų Klemeno veiksmų seką.

Birželio 10 d. 12 val. kino centro „Garsas“ premjera jaunimui „Nepamiršk kvėpuoti“

Dalyvauk Facebook konkurse „Kodėl aš myliu savo brolį ar sesę?“ ir laimėk 2 bilietus į premjerą!

Nuoroda į konkursą: https://www.facebook.com/kinocentras.garsas/photos/a.686493114698319/3516451705035765/?type=3&theater

Įrašę spausk „Patinka“, dalinkis, o komentaruose parašyk „Kodėl aš myliu savo brolį ar sesę?“. Trys, daugiausiai „patiktukų“ surinkę komentatoriai dovanų gaus 2 bilietus į premjerą! Nugalėtojus skelbsime gegužės 29 d.

Nacionalinė filmo „Nepamiršk kvėpuoti“ kvies visus pagalvoti apie šeiminius ir romantiškus santykius, pirmuosius žingsnius į suaugusiųjų pasaulį, asmens tapatumą ir savarankiškumo sampratą.  Atkreipti dėmesį į brolių tarpusavio santykius, paauglio vidinį pasaulį, prieštaringas emocijas ir jausmus, emocijų valdymą.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!