Milli Vanilli
Girl You Know It's True

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2024 Biografinis, Drama, Muzikinis Vokietija Anglų Lietuvių UAB "ACME Film" Simon Verhoeven Matthias Schweighöfer, Graham Rogers, Bella Dayne, Elan Ben Ali, Joshua Kantara

Seansai

07.13 Šeštadienis 15:45
MAŽOJI LIKO
10+
07.16 Antradienis 17:15
MAŽOJI LIKO
10+
07.21 Sekmadienis 15:15
MAŽOJI LIKO
10+
07.24 Trečiadienis 17:00
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

1988-ųjų sausį žinomas Vokietijos prodiuseris Frankas Farianas (tuo metu beprotiškai populiarios grupės Boney M prodiuseris) į savo studiją Miunchene pasikvietė du vaikinus, trokštančius išgarsėti muzikos versle. Vietinis Robas Pilatusas (jį filme vaidina Tijanas Njie) ir paryžietis Fabrice‘as Morvanas (aktorius Elanas Ben Ali) gerai atrodė, puikiai šoko, bet jų balsai nebuvo ypatingi. Visgi prodiuserio tai nesustabdė. Aiškiai matydamas vaikinų potencialą, jis panaudojo schemą, kuri, kaip daug kas įtaria, buvo naudojama ir Boney M. atveju: vaikinai tiesiog žiopčiojo, o už juos dainavo profesionalūs atlikėjai.

Naująją grupę pavadinęs „Milli Vanilli“, F. Farianas (akt. Matthiasas Schweighöferis) netrukus pasauliui pristatė pirmąjį vaikinų singlą – dainą „Girl You Know It‘s True“. Instinktai prodiuserio neapgavo: grupė žaibiškai išpopuliarėjo ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje bei Jungtinėse Valstijose. Vos po pusantrų metų „Milli Vanilli“ buvo apdovanoti prestižine „Grammy“ statulėle kaip geriausias metų debiutas.

Bet tiesa anksčiau ar vėliau vis tiek išlenda į dienos šviesą.

Kvapą gniaužianti tikra istorija apie patį didžiausią muzikos pasaulio skandalą ir nematomą šlovės kainą.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!