Menki juokai
Ingenting å le av

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2021 1:40 Komedija Norvegija N-16 Norvegų Anglų, Lietuvių VšĮ „Broom Films" Petter Næss Odd-Magnus Williamson, Sara Khorami, Øystein Martinsen

Seansai

05.25 Trečiadienis 20:00
MAŽOJI LIKO
10+
05.26 Ketvirtadienis 21:20
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

Kasperas Berntsenas (40) – sėkmingas stand-up komikas. Jis turi viską, ko galėtų trokšti vyras: į jo pasirodymus pagrindiniame miesto komedijų klube plūsta lankytojai, akį džiugina gražuolė draugė, o viešas gyvenimas vertas blizgių žurnalų viršelių. Deja, vieną dieną sėkmė nuo jo nusisuka. Kasperas praranda darbą ir būrį ištikimų gerbėjų, o mergina tą patį vakarą jį palieka. Tarsi to būtų maža, apsilankęs pas gydytoją išgirsta, kad serga paskutinės stadijos vėžiu. Ir viskas nutinka per vieną dieną! Filmas laviruoja tarp juodojo humoro ir jausmingo idealizmo, primindamas, kad atsidūrus tamsiausiame aklagatvyje iki paskutinės akimirkos gelbti viltis ir juokas.

Petteris Næssas yra norvegų režisierius ir aktorius. Jo ilgametražis debiutas „Neribotos pagirios“ gavo „Amanda“ apdovanojimą už geriausio aktoriaus ir geriausios aktorės vaidmenis. „Scanorama“ rodė jo filmus „Elingas“ (2000), „Mylėk mane rytoj“ (2005), „Moters nublokšti“ (2007).

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!