Meilės prigimtis
Simple comme Sylvain

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2023 1:51 Komedija, Romantinis Kanada, Prancūzija N-13 Prancūzų Lietuvių VŠĮ "A-One films Baltic" Monia Chokri Magalie Lépine Blondeau, Pierre-Yves Cardinal, Francis-William Rhéaume

Seansai

02.27 Antradienis 19:45
MAŽOJI LIKO
10+
03.02 Šeštadienis 20:30
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

Keturiasdešimtmetė Sofi – filosofijos profesorė, jau dešimt metų gyvenanti su savo partneriu Ksavjė. Jos gyvenimas – nuolatiniai parodų lankymai ir jų atidarymai, ilgos vakarienės su tokiais pat išsilavinusiais draugais. Tačiau ji susipažįsta su Silvenu, sutikusiu suremontuoti jos ir Ksavjė užmiesčio namą, ir moters gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Silvenas – darbo klasės atstovas, o priešingybės traukia viena kitą, tačiau ar ilgai?

Nors kai kas Lietuvoje Monią Chokri gali pažinti tik kaip aktorę iš Xavier‘o Dolano filmų, ji režisavo ne vieną filmą pati. „Meilės prigimtis“ – trečiasis Chokri kaip režisierės pilnametražis darbas. Naujoji romantinė komedija – nebanali santykių studija, kurioje žaismingai pasakojama apie socialinių klasių skirtumus ir prieštaringai besielgiančius kairiuosius intelektualus. Filmo premjera įvyko Kanuose.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!