Maskaradas
Mascarade

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2023 2:14 Drama, Kriminalinis, Romantinis Prancūzija N-16 Prancūzų Lietuvių UAB "VLG filmai" Nicolas Bedos Francois Cluzet (“Neliečiamieji“), Pierre Niney („Aušros pažadas“), Isabelle Adjani („Camille Claudel“), Marine Vacth („Jauna ir graži“)

Seansai

02.04 Šeštadienis 21:00
MAŽOJI LIKO
10+
02.08 Trečiadienis 20:30
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

Meilė, aistra ir kriminalas Provanso fone. Visos sudedamosios dalys, dėl kurių žiūrovai myli prancūzų kiną, bus ir naujausiame Nicola Bedos filme „Maskaradas“. Dar visai neseniai šis režisierius pavergė mūsų širdis su filmu „Nuostabi epocha“.

Adrienas ir Margot – jauni ir gražūs žmonės, kurie nori imti iš gyvenimo viską. Savo tikslų jie siekia skirtingais keliais, tačiau likimas suveda juos į vieną aukštuomenės vakarėlį. Marta ir Simonas – jau pagyvenę ir nemažai pasiekę elito atstovai. Nostalgijos ar nuobodulio vedini, jie nesiekia ramaus gyvenimo savo komforto zonoje. Gyvenimas netrukus apsivers visiems šios istorijos herojams. Daugiakampė meilės istorija, kuri įtrauks ir nepaleis iki finalinių titrų.

Prancūzijoje filmas jau pačią pirmą rodymo dieną tapo pačiu žiūrimiausiu. Žadami apdovanojimai dar ateityje, o Lietuvos kino mylėtojai galės įvertinti naujausią prancūzų favoritą jau nuo sausio 6 dienos.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!