Labiau nei bet kada
Plus que jamais

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2023 2:03 Drama, Romantinis Norvegija N-13 Anglų, Norvegų, Prancūzų Lietuvių UAB "Best Film" Emily Atef Vicky Krieps, Gaspard Ulliel, Bjørn Floberg ir kt.

Apie filmą

Elena ir Metju (neseniai „Korsaže“ matyta Vicky Krieps ir paskutinis 2022 m. sausį tragiškai žuvusio Gaspard‘o Ulliel‘io vaidmuo) – laimingai vedusi pora, besimėgaujanti gyvenimu ir vienas kitu. Tačiau netikėta žinia apie retą Elenos plaučių ligą poros gyvenimą apverčia aukštyn kojom. Sukrėsta, pasimetusi ir įsibaiminusi moteris neįsivaizduoja, kaip tvarkytis su nauja realybe. Vilties spindulėlį jai suteikia netikėtai atrastas blogeris iš Norvegijos, prisistatantis vien vardu „Misteris“ (vaidmenį atlieka Bjørn'as Floberg'as). Klausydama taip pat sunkiai sergančio Misterio žaismingų, atvirų ir ironiškų komentarų apie savo paties sveikatą, Elena išdrįsta jam parašyti.

Misteris atsako ir pamažu tarp jų užsimezga ryšys. Panaši nepažįstamojo padėtis leidžia Elenai kur kas atviriau ir tiksliau formuluoti savo pačios jausmus. Metju su šiais pasikeitimais susitaiko gana sunkiai, tačiau meilė žmonai nugali ir galų gale jis sutinka, kad Elena vyktų į Norvegiją. Kvapą gniaužiantys Norvegijos peizažai, ašarą spaudžiantis gamtos grožis ir sulig kiekviena diena stiprėjanti draugystė su Misteriu Elenai gražina dvasinę pusiausvyrą ir tikėjimą, kad liga gali būti nugalėta. Tačiau netrukus, Metju atvykus jos parsivežti namo į Prancūziją, Elenai reikės pasirinkti – vykti su mylimu vyru, ar paklusti neaiškiam širdies šauksmui, liepiančiam likti.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!