Kompromatas
KOMPROMAT

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 2:07 Drama, Trileris Prancūzija N-13 Prancūzų, Rusų Lietuvių UAB "Garsų pasaulio įrašai" Jérôme Salle Gilles Lellouche, Marius Repšys, Vaidotas Martinaitis, Algirdas Latėnas, Aušra Giedraitytė, Larisa Kalpokaitė, Joanna Kulig

Apie filmą

Paskirtas vadovauti prancūzų aljansui Sibire, diplomatas Metju (akt. Gilles Lellouche) nedelsdamas imasi naujų pareigų. Pokyčiai karjeroje, galbūt, padės išspręsti  šeimynines problemas ir išsaugoti santuoką. Tačiau visi planai, tikslai ir svajonės priverstos žlugti. Atstovaudamas Prancūzijos interesus ir kultūrą Sibiro gilumoje, doras ir sąžiningas Metju, net baisiausiame sapne negalėjo įsivaizduoti, kad supažindindamas vietinę bendruomenę su  „prancūzišku menu“ bei sušokęs lemtingą šokį su žavia mergina gali atsidurti gerai žinomos savo žiaurumu federalinės saugos tarnybos (FSB) taikinyje. 

Apkaltintas savo keturmetės dukters išžaginimu, Metju suimamas savo namuose Irkutske. Pamažu viskas tampa aišku, jis – FSB tarnybos ir vietinių oligarchų kompromato auka. Įspėtas, jog vis tiek bus pripažintas kaltu ir įkalintas, nepaisant beprasmės bylos, Metju priverstas kęsti žeminančias kančias tardymo izoliatoriuje.

 Apsiginti neįmanoma, Prancūzijos valdžios institucijos bejėgės... Jam reikia apsispręsti – laukti teismo nuosprendžio Rusijos pragaro skylėje ar rizikuoti būti sušaudytam, bet pasinaudoti šansu ir pabėgti. Priėmus sprendimą bėgti  – trauktis nebėra kur. Jis tampa ieškomiausiu tarptautiniu nusikaltėliu. Prasideda kova už gyvenimą – vienas prieš iki dantų ginkluotus FSB pareigūnus ir paskelbtą tarptautinę paiešką. Tapęs bėgliu Metju gali pasikliauti tik sėkme, savo protu bei paslaptinga nepažįstamąja, kuri rizikuodama savo gyvybe, jam padeda pačiose sudėtingiausiose situacijose. Tarp šių dviejų neeilinių asmenybių užsimezga ypatingas ryšys.

Stipri emocinė filmo pusė, sulaužyti žmonių išgyvenimai nepaliks abejingų. Kupina dramatiškų įvykių, aistros, sudėtingos meilės, draugystės, pasiaukojimo ir žmogiško ryžto drama kinuose nuo spalio  28 d.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!