Kino renginys. Kino draugai
Kino renginys. Kino draugai

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
1:30 Lietuva Lietuvių Garsas Dalyvauja filmo Autsaideriai režisierius Almantas Petkūnas Dalyvauja filmo Autsaideriai pagrindinis herojus Wyte.

Apie filmą

Kino Draugai - jaunieji režisieriai Saulius, Birutė, Greta ir Almantas kviečia į išskirtinį 4 trumpametražių filmų seansą, po kurio vyks atviras pokalbis su filmų autoriais. Dalyvauja filmo Autsaideriai režisierius Almantas Petkūnas ir filmo pagrindinis herojus Wyte.

AUTSAIDERIAI (rež.Almantas Petkūnas)
- tai paaugliai, kurie ieško vietos juos supančiame pasaulyje. Betrindami kamuolį kiemo krepšinio aikštelėje vaikinai susipažįsta su Wyte - gatvės krepšinio tėvu Lietuvoje. Jis įkvepia jaunuolius išreikšti save per kamuolį ir pabėgti nuo juos supančios realybės.
"Autsaideriai" buvo atrinktas tarp finalistų į Silver Eye apdovanojimą už geriausią Rytų ir Centrinės europos dokumentinį filmą.
 
TECHNO, MAMA (rež.Saulius Baradinskas)
Nikita mėgsta klausytis techno ir svajoja nuvykti į Berlyną, aplankyti žymųjį „Berghain“ klubą. Jo motina Irena dar nežino apie tokias sūnaus svajones, tad jų lūkesčiai greitai susikirs.
"Techno, Mama" pretenduoja į prestižinį Europos kino Akademijos apdovanojimą
 
PIRMAS SEKMADIENIS PO PIRMOS PILNATIES (rež.Greta Griniūtė)
Londone gyvenančiai didžėjai Eglei grįžus į gimtąją Lietuvą – Velykoms, ją pasitinka daugiau nei tik muzika.
 
MOTINOS (rež.Birutė Kapustinskaitė)
Aldona – vieniša motina, kurios vienturtė dukra pati netrukus taps mama. Kai dukra atvažiuoja jos aplankyti, Aldona stengiasi parodyti rūpestį, tačiau nejučia pradeda ją kontroliuoti ir peržengia ribą.
 
 
DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!