KP23 | Titina Šiaurės Ašigalyje
Titina

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 1:20 Animacinis Belgija, Norvegija V Įgarsinta lietuviškai Anglų KINO PAVASARIS Distribution Kajsa Næss Jan Gunnar Røise, Kåre Conradi

Apie filmą

Ar žinojote, jog žmonės Šiaurės ašigalį pirmą sykį pasiekė kartu su žavinga kalyte Titina? Iš benamės Romos gatvėse ji tapo žvaigžde! Kai žymusis norvegų keliautojas Roald’is Amundsenas pakvietė italų inžinierių Umberto Nobile pastatyti orlaivį ekspedicijai į Šiaurės ašigalį, tokios kompanjonės jis nesitikėjo. O Nobile net negalvojo palikti Titinos, nes nesiskyrė su ja nuo tada, kai sutikęs pamilo ir priglaudė. Visus smagiausius gyvenimo nuotykius ir didžiausius pavojus jie išgyveno kartu! 

„Mažuosius atradėjus kviečiame į žmogaus (ir šuns!) dar neaplankytas Žemės vietas. Šmaikštus pasakojimas apie neįtikėtinus nuotykius ir atradimus žadina norą keliauti, pažinti pasaulį ir domėtis istorija. Pamatysite ir tikrus  kadrus iš pirmosios ekspedicijos į Šiaurės ašigalį. O svarbiausia, kad viskas bus papasakota taip, kaip šie nuotykiai atrodė juose dalyvavusiai šunytei.“ (Dovilė Grigaliūnaitė) 

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!