Katytė ir aš
Cat's Life

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2023 1:23 Drama, Šeimos Prancūzija, Šveicarija N-7 Dubliuota lietuviškai Theatrical Film Distribution Guillaume Maidatchevsky Capucine Sainson-Fabresse, Corinne Masiero, Lucie Laurent, Nicolas Umbdenstock, Juliette Gillis

Apie filmą

Kai miesto katinas atsiduria laukinėje gamtoje - leiskitės į nuotykius!

Šilta ir intymi drama visai šeimai pasakoja apie jauną mergaitę vardu Klementina ir jos katytės Rru kelionę, kai jos išvyksta iš Paryžiaus praleisti atostogas kaime.

Atostogų metu Rru mėgaujasi laukine gamta bei susidraugauja su baltu kačiuku, kuris nuolat sėlina gretimame miške, o Klementina sužino, kaip katei reikalingas gyvenimas lauke, kad galėtų susitikti su kitais gyvūnais, kovoti, žaisti ir kartais net išsigąsti.

Lietuviškai dubliuota prancūziška istorija apie ypatingą ryšį su katyte skirta kiekvienai šeimai jau auginančiai arba planuojančiai priglausti pūkuotą murkį.

Vogėzų kalnuose (Prancūzijos šiaurės rytuose) nufilmuota kino juosta su tikrais laukiniais gyvūnais ir skirtingais šių gyvūnų garsais sukuria magišką atmosferą, kurią rekomenduojama patirti tik kino teatre.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!