Kalėdinė kino naktis. Knygynas Paryžiuje
A Bookshop in Paris

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2021 1:39 Drama, Komedija, Romantinis Italija, Prancūzija N-13 Prancūzų Lietuvių UAB "Best Film" Sergio Castellitto Sergio Castellitto, Bérénice Bejo, Matilda De Angelis, Clementino, Sandra Milo, Alex Lutz, Nassim Lyes, Marie-Philomène Nga, Maxence Dinant

Apie filmą

Kalėdinės kino nakties speciali kaina - 2 filmai už 6 eurus!

Nupirktas bilietas galios 2-iems pasirinktiems Kalėdinės nakties filmams

Visas Vinčenzo (aktorius ir šio filmo režisierius Sergio Castellitto) gyvenimas sukasi apie du dalykus: antikvarines knygas ir mylimą dukrą Albertiną (akt. Matilda De Angelis). Kitaip turbūt ir neįmanoma: nuo tada, kai įvyko nelaimė, Albertina negali pasirūpinti savimi pati, tad mylintis tėvas privalo visą savo laiką, dėmesį ir meilę skirti jai. Paprastos ir vienodos tėvo ir dukters dienos bėga antikvarinių knygų knygyne – tol, kol į jį neįgriūva Jolanda (akt. Bérénice Bejo).

Kiaurai permirkusi nuo lietaus ir sielvartaujanti dėl pamesto šuns, Jolanda į Vinčenzo gyvenimą įsiveržia tarsi uraganas. Gaivališka, spontaniška ir gyvenimo džiaugsmo kupina aktorė suardo Vinčenzo kasdienybę ir sulig kiekvienu pasimatymu vis labiau jam primena, kad gyvenimas nesibaigia sulig knygyno sienomis. Jausdamas gailestį, kaltę ir įsipareigojimą dukteriai, Vinčenzas dar bando atsispirti netikėtai užgimstantiems jausmams, tačiau Jolandos poveikis stipresnis. Atsiskyrėliu virtusio vyro sieloje atgimsta ir ima nenumaldomai augti seniai užspaustos emocijos ir jau pamirštas jausmas – meilė gyvenimui.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!