Kalėdinė kino naktis. Aš noriu šokti. Whitney Houston filmas
I Wanna Dance with Somebody

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 2:24 Biografinis, Drama, Muzikinis JAV N-13 Anglų Lietuvių UAB "ACME Film" Kasi Lemmons Stanley Tucci, Naomi Ackie, Tamara Tunie

Apie filmą

Kalėdinės kino nakties speciali kaina - 2 filmai už 6 eurus!

Nupirktas bilietas galios 2-iems pasirinktiems Kalėdinės nakties filmams

Prieš dešimt metų šį pasaulį tragiškai palikusi dainininkė Whitney Houston į muzikos istoriją visiems laikams įrašyta aukso raidėmis. Laužiusi standartus, nevengusi kontroversijų ir dainavusi taip, kaip nepavyko niekam nei prieš, nei po jos, moteris tapo ne vien dainininke ir aktore, bet tikra kultūrine ikona, kurios įtaka buvo milžiniška ir išlieka jaučiama iki pat mūsų dienų.

Visą šį spalvingą, turtingą ir beprotišką dainininkės gyvenimą į kino ekraną perkėlė „Bohemijos rapsodijos“ scenaristas Anthony‘is McCarten‘as; režisavo puikių atsiliepimų sulaukusios 2019 m. juostos „Harieta“ režisierė Kasi Lemmons. W. Houston atradusį prodiuserį Clive‘ą Davisą filme vaidina Stanley‘is Tucci, o pačią muzikos legendą įkūnija aktorė Naomi Ackie.

Jaudinanti, įkvepianti ir kerinti muzikinė drama „Aš noriu šokti“ apie vieną garsiausių žvaigždžių pasaulio muzikos istorijoje Whitney Houston Lietuvoje pradedama rodyti gruodžio 21 dieną.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!