JUODOJO DRAKONO PĖDSAKAIS
The Mystery of Dragon Seal: The Journey to China

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 2:00 Fantastinis JAV, Kinija N-7 Anglų Lietuvių UAB "Garsų pasaulio įrašai" Olegas Stepčenko Džeisonas Flemingas, Arnoldas Švarcenegeris, Džekis Čanas, Martin Klebba

Seansai

09.27 Penktadienis 13:45
MAŽOJI LIKO
10+
09.28 Šeštadienis 11:40
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
09.30 Pirmadienis 15:00
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
10.01 Antradienis 15:10
MAŽOJI LIKO
10+
10.03 Ketvirtadienis 13:45
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

Rugsėjo 27 dieną žiūrovus kviečiame kartu leistis į nuotykių kupiną kelionę filme „Juodojo drakono pėdsakais“. Tai tikras perliukas visiems, pasiilgusiems kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų! Naujai atgimusio, garsiojo „Baubo“ tęsinyje, turėsime progą pamatyti ir Holivudo žvaigždę Arnoldą Švarcenegerį.

Džonatanas Grinas (akt. Džeisonas Flemingas) – aistringas anglų keliautojas ir neatrastų žemių tyrinėtojas. Žinia apie drąsų klajūną pasklido po visą pasaulį, o jo didieji atradimai tapo įdomūs karaliams ir imperatoriams. Dar nespėjus ir pėdoms ataušti nuo paskutinės Džonatano ekspedicijos į kraupų kalnų kaimelį, kur vos išvengė pabaisos Vijaus kerų, jis vėl leidžiasi į kelią! Šį kartą jo laukia ypatinga, paties karaliaus patikėta užduotis, sudaryti teritorijos žemėlapį, į kurią dar nei vienas keliautojas įkėlęs kojos nebuvo.

Keliaudamas ir braižydamas būsimo pasaulio žemėlapio kontūrus, Dž. Grinas atsitiktinai įžengia į visiškai nepažįstamas Kinijos žemes. Ten tyrinėtojo laukia neatrastas, pilnas pavojingų nuotykių, mistinių ir laukinių būtybių pasaulis, visiškai užbūręs smalsųjį Džonataną. Žiūrėdami keliautojo nuotykius, nusikelsime į senovės miestus, susipažinsime su gražuolėmis princesėmis, senaisiais, mirtį nešančiais, kovos menais, antgamtinėmis būtybėmis ir net su pačiu visų drakonų karaliumi. Tad Dž. Grinui teks ne tik braižyti žemėlapį, įminti juodojo drakono paslaptį, bet ir vėl susidurti su pabaisa Vijumi, į kurio akis geriau niekam nežiūrėti!

 

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!