Izaokas + susitikimas su kūrybine grupe | LKD 2021
Kino seansas skirtas GIMNAZISTAMS

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:44 Drama Lietuva N-16 Lietuvių VŠĮ "Film Jam" Jurgis Matulevičius Aleksas Kazanavičius, Dainius Gavenonis, Severija Janušauskaitė, Martynas Nedzinskas
Kino teatruo

Apie filmą

Kino programa „Lietuviško kino dienos 2021“ kino centre „Garsas“ spalio 14 – 21 d. – lietuviškų filmų programa: naujausi dokumentiniai, vaidybiniai, trumpametražiai filmai, išskirtinės retrospektyvos, skirtos režisierių, aktorių jubiliejams bei iškilių Lietuvai asmenybių paminėjimui, taip pat susitikimai su filmų kūrybinėmis grupėmis, teminės parodos.

Žiūrovai kviečiami ne tik žiūrėti, tačiau ir balsuoti už labiausiai patikusį lietuvišką filmą. Žiūroviškiausias filmas bus apdovanotas prizu, kurį įsteigė daugiametis renginio rėmėjas – meninio stiklo studija „Glassremis" ir jos įkūrėjas menininkas Remigijus Kriukas.

Kino seansas skirtas gimnazistams.

Kino retrospektyva, skirta aktoriaus Alekso Kazanavičiaus 50-ojo jubiliejaus proga.

Kino seansas, skirtas gimnazistams. Kaina 2 eur.

Spalio 21 d. 13 val. filmas „Izaokas".

Dalyvauja: pagrindinis aktorius Aleksas Kazanavičius, scenarijaus autorius Nerijus Milerius, prodiuseris Stasys Balatkis.

IZAOKAS / Isaac

Lietuva, dokumentinis, 2019, 1:31, N-16

Režisierius: Jurgis Matulevičius

Vaidina: Severija Janušauskaitė, Dainius Gavenonis, Aleksandras Kazanavičius, Dainius Kazlauskas

Originalo kalba: lietuvių

Trys draugai ⎯ Andrius, Gediminas ir Elena ⎯ susitinka po 20 metų. Kadaise juos išskyrė istorinės aplinkybės ⎯ karas ir emigracija. Per karą Andrius padarė siaubingą nusikaltimą. Grįžęs į Lietuvą, jo draugas Gediminas ruošiasi kurti filmą apie „Lietūkio" garažo žudynes. Andrius supranta, kad norint pradėti gyvenimą iš naujo teks sumokėti už tamsią praeitį. Pagal Antano Škėmos apysaką „Izaokas" sukurtas filmas pasakoja apie prarastą laiką, kaltę, draugystę ir meilę, paliečia svarbią temą – lietuvių dalyvavimą Holokauste. 

 

*Renginys bus filmuojamas, fotografuojamas; medžiaga viešinama.

Partneriai:

glassremis

 

Projektas „Nacionalinis kinas" iš dalies finansuojamas:

panevezio-miesto-savivaldybe         lietuvos_kino_centras

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!