GREITI IR ĮSIUTĘ: HOBSAS IR ŠO
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 2:14 Komedija, Nuotykių, Veiksmo JAV N-13 Anglų Lietuvių UAB "NCG Distribution" David Leitch Dwayne Johnson, Jason Statham, Eiza Gonzalez, Idris Elba, Vanessa Kirby

Seansai

08.21 Trečiadienis 21:00
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
08.22 Ketvirtadienis 15:20
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
08.25 Sekmadienis 20:40
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+
08.27 Antradienis 21:00
DIDŽIOJI LIKO
20+
LIKO
10+

Apie filmą

Sukūrusi aštuonis filmus, visame pasaulyje uždirbusius 5 bilijonus JAV dolerių, „Greiti ir įsiutę“ franšizė plečiasi, pristatydama pirmąją naujos serijos juostą „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo“. Tai – pirmasis filmas, prodiusuoti kurį ėmėsi pats Jason Statham! Filmo kūrėjų teigimu, žiūrovų laukia įspūdinga nusikaltėlio medžioklė keliaujant nuo Los Andželo iki kultinio Černobylio ir egzotiškosios Samoa salos.

Praeityje specialusis amerikiečių agentas Lukas Hobsas (akt. Dwayne Johnson) ir buvęs elitinis britų karys Dekardas Šo (akt. Jason Statham) ne itin sutarė. Dvi priešingybės degė tokia neapykanta, jog buvo pasiryžę vienas kitą nušluoti nuo žemės paviršiaus. Pasikeitus aplinkybėms, du kiečiausi savo sričių specialistai priverčiami pamiršti praeities nuoskaudas ir drauge atlikti užduotį. Jų akiratyje – ieškomiausias pasaulio teroristas, genetiškai modifikuotas kriminalinio pasaulio genijus Brikstonas (akt. Idris Elba). Jo rankose – pavojingas biologinis ginklas, galintis kartą ir visiems laikams sunaikinti žmoniją. Ar Hobsas ir Šo sugebės susitvardyti ir nenužudyti vienas kito iki įvykdant užduotį? O gal vyrų taikdare taps į pagalbą skubanti MI6 agentė Hattie (akt. Vanessa Kirby), kuri, kaip paaiškėja, yra kieta ir talentinga Šo sesuo?

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!