Gražuolė ir Sebastianas. Naujoji karta
Belle & Sebastien. Next Generation

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2023 1:36 Nuotykių, Šeimos Prancūzija N-7 Dubliuota lietuviškai UAB "Best Film" Pierre Coré

Seansai

05.30 Antradienis 17:15
DIDŽIOJI LIKO
10+
06.01 Ketvirtadienis 17:00
DIDŽIOJI LIKO
10+
06.03 Šeštadienis 14:00
DIDŽIOJI LIKO
10+
06.04 Sekmadienis 11:30
DIDŽIOJI LIKO
10+
06.06 Antradienis 17:15
DIDŽIOJI LIKO
10+

Apie filmą

Nuotaikinga juosta visai šeimai apie berniuko ir šuns draugystę.

Sebastianas yra eilinis didmiesčio dešimtmetis: nemėgsta mokyklos, krečia išdaigas, važinėjasi riedlente ir leidžia laiką su draugais. Tad motinos sprendimas vasaros atostogų metu jį „iškišti“ senelei ir tetai, gyvenančioms kalnuose, Sebastianui labai nepatinka. Bet ar kas nors klausia dešimtmečio nuomonės? Taigi.

Pirmos dienos kalnuose patvirtina blogiausias Sebastiano nuojautas: purvas, laukai (riedlente nepasivažinėsi) ir avys – daugybė avių, kurias dar ir ganyti reikia. Žodžiu, nuotaika visiškai subjūra. Vis tik netikėtas susitikimas su iš pradžių siaubą Sebastianui įvariusiu padaru – didžiuliu baltu šunimi – viską pakeičia. Netrukus berniukas išsiaiškina, kad tas „baisus“ padaras yra Pirėnų kalnų šuo, vardu Gražuolė ir visai nėra baisus. Priešingai – itin draugiškas, tik nepatiklus, nes yra skriaudžiamas savo šeimininko.

Sužinojęs tiesą ir pamažu susidraugavęs su Gražuole, geraširdis berniukas tiesiog negali kęsti tokios neteisybės ir pasiryžta padaryti viską, kad padėtų savo naujajai draugei. Sebastiano ir Gražuolės laukia daugybė nuotykių, pavojų, džiaugsmo ir beprotiškiausia bei įsimintiniausia vasara jų abiejų gyvenime.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!