GERNSIO LITERATŪROS IR BULVIŲ LUPENŲ PYRAGO DRAUGIJA
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2018 2:04 Drama, Istorinis, Romantinis Didžioji Britanija, JAV, Prancūzija N-13 Anglų Lietuvių UAB "Best Film" Mike Newell Jessica Brown Findlay, Tom Courtenay, Michiel Huisman

Seansai

08.21 Trečiadienis 21:15
MAŽOJI LIKO
10+
08.27 Antradienis 15:00
MAŽOJI LIKO
10+
08.29 Ketvirtadienis 21:10
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

1946-ieji metai. Londone gyvenanti jauna rašytoja Džiuljeta Ešton (aktorė Lily James) gauna neįprastą laišką nuo atokioje Gernsio saloje gyvenančio fermerio Dosio Adamso (akt. Michiel‘is Huisman‘as). Vyras rašo jos adresą radęs vienoje mėgstamo autoriaus knygoje ir nedrąsiai paprašo Džiuljetos atsiųsti jam dar pora šio autoriaus knygų – mat Gernsyje, kurį karo metu buvo okupavę naciai, nėra knygyno; o knygos labai praverstų vienam mažam salos klubui, kuriam priklauso ir pats Dosis – Gernsio literatūros ir bulvių lupenų pyrago draugijai. Suintriguota rašytoja nusiunčia fermeriui jo prašytas knygas ir paprašo apie save bei keistąją draugiją papasakoti išsamiau.

 

Sulig kiekvienu laišku sužinodama vis daugiau detalių apie sunkų ir tragišką Gernsio salos gyventojų likimą karo bei pokario metais, Džiuljeta galų gale nusprendžia pati apsilankyti saloje. Pamažu susipažinusi su nuoširdžiais, ekscentriškais, kartais ciniškais, bet visuomet pasiruošusiais padėti Gernsio salos gyventojais, jaunoji rašytoja įgauna jų pasitikėjimą ir sužino vis daugiau detalių apie skaudžią jų patirtį. Galutinai suintriguota ir pajutusi įkvėpimą, Džiuljeta nusprendžia parašyti knygą.

 

Iš didmiesčio persikėlusi į kaimiškąjį Gernsį, moteris atranda visiškai naują gyvenimą, kuriame susipina naujųjų jos kaimynų ir bičiulių istorijos, kruopščiai slėptos paslaptys ir netikėtai užgimę jausmai.

 

Jautri istorija apie karo baisumus, sielos žaizdas ir širdyje išsaugotus gražiausius jausmus – romantinėje dramoje „Gernsio literatūros ir bulvių lupenų pyrago draugija“.

Filmo premjera Lietuvoje – rugpjūčio 2 dieną.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!