EMA. PIROMANĖ
Ema

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:42 Drama, Muzikinis Čilė N-13 Ispanų Lietuvių Pablo Larraín Santiago Cabrera, Mariana Di Girolamo, Josefina Fiebelkorn

Seansai

02.27 Ketvirtadienis 19:40
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

Choreografas Gastonas (Gael Garcia Bernal) ir šokėja Ema (Marian Di Girolamo) išgyvena santykių ir profesinę krizę. Palikusi Gastono vadovaujamą šiuolaikinio šokio trupę Ema skausmą malšina šokdama seksualiu, hipnotizuojančiu regetono ritmu ir žaisdama su ugnimi. Ji degina objektus ir kursto aistras, rodos, su kiekvienu naujai sutiktu žmogumi. Tačiau ši anarchiška seksualinė šokio odisėja veda į slaptą tikslą, apie kurį Ema tepasako: „Išsigąsi, kai sužinosi ką ir kodėl darau.“  Režisierius Pablo Larrainas savo filmuose tyrinėja tamsiąsias žmogaus puses - šį kartą laisvą, destruktyvią ir tuo pačiu kuriančią seksualinę energiją, įkūnytą Emos personažo. 

Filmas, kurio hipnotizuojantį garso takelį sukūrė elektorninės muzikos dievaitis Nicolas Jaar, dalyvavo pagrindiniame Venecijos kino festivalio konkurse bei pelnė Jaunųjų žiuri apdovanojimą už geriausią filmą. Ankstesnė režisieriaus Pablo Larraino juosta „Džekė“, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Natalie Portman, 2016 m. pelnė geriausio scenarijaus apdovanojimą Venecijos kino festivalyje ir buvo nuominuota trims „Oskarams“.

Filmas bus rodomas iki kovo 5 d. su galimybe pratęsti rodymą

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!