Elvis
Elvis

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 2:39 Biografinis, Drama, Muzikinis JAV N-13 Anglų Lietuvių UAB "ACME Film" Baz Luhrmann Tom Hanks, Austin Butler, Olivia DeJonge

Seansai

07.06 Trečiadienis 14:00
DIDŽIOJI LIKO
10+
07.07 Ketvirtadienis 20:00
DIDŽIOJI LIKO
10+
07.09 Šeštadienis 15:30
DIDŽIOJI LIKO
10+
07.13 Trečiadienis 19:30
DIDŽIOJI LIKO
10+

Apie filmą

Elvis Preslis daugelio žmonių sąmonėje iki šiol yra žodžio „muzika“ sinonimas. Rokenrolo karaliumi tituluotas atlikėjas yra viena didžiausių XX a. populiariosios kultūros žvaigždžių – legenda, pakeitusi muzikos istoriją. Šis filmas - tai išsamus biografinis pasakojimas apie 20 metų trukusį Elvio Arono Preslio kelią į muzikos Olimpą, kurį į didžiuosius ekranus perkėlė žymusis Oskarui nominuotas australų režisierius Baz Luhrmann („Didysis Getsbis“, „Mulen Ružas!“).

Įspūdinga, itin vizuali ir legendinės muzikos lydima istorija pasakojama remiantis sudėtingais Elvio santykiais su ilgamečiu jį atradusiu ir išpopuliarinusiu vadybininku Tomu Parkeriu (akt. Tom Hanks). Iki tol negirdėtas Elvio atliekamos muzikos skambesys bei iš proto minias merginų varęs jo laisvas elgesys scenoje sutapo su Amerikos kultūrine revoliucija. Audringų permainų ir sukrėtimų laikotarpį puikiai įkūnijusio dainininko gyvenime taip pat netrūko aistrų – nuo audringos meilės žmonai Priscilai iki ekstravagantiško gyvenimo būdo ir nuolat augusio nesugebėjimo susidoroti su milžinišku šlovės svoriu.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!