EKDN 2020. ATIDARYMAS. PONAS DŽOUNSAS / MILŽINAS
Mr. Jones / Handia

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:59 Drama, Istorinis, Trileris Didžioji Britanija, Ispanija, Lenkija, Ukraina N-13 Anglų, Ispanų, Rusų, Ukrainiečių Lietuvių Lenkijos institutas Vilniuje Agnieszka Holland James Norton, Vanessa Kirby, Peter Sarsgaard

Apie filmą

Didžioji salė

PONAS DŽOUNSAS

Jaunas žurnalistas Garethas Jonesas išgarsėjo išspausdinęs interviu su Hitleriu, šiam atėjus į valdžią 1933 metais. Ambicingasis velsietis nusprendžia parengti reportažą apie staigų SSSR modernizacijos šuolį ir išvyksta į Maskvą gauti interviu su Stalinu. Čia susipažįsta su vietine žurnaliste Ada Brooks, iš kurios sužino, kad tiesa apie Stalino režimą yra slepiama sovietų senzūros. Jonsas išvyksta į Ukrainą ir tampa Holodomoro tragedijos liudininku. Grįžęs į Londoną, jis išspausdina straipsnį, kuriame papasakoja apie tenykštį paties patirtą siaubą. Tačiau straipsnio autentiškumą suskumba paneigti kremliaus įtakoje esantys vakarų žurnalistai. Nepaisydamas pavojaus gyvybei, Garethas toliau atkakliai kovoja už tiesą. Filmas 2019 m. dalyvavo tarptautinio Berlyno kino festivalio konkursinėje programoje.

 

Mažoji salė 

MILŽINAS 

savo šeimos ūkį Gipuzkoa provincijoje ir sužino, kad jaunesnysis brolis jį gerokai praaugo. Įsitikinę, kad visi norės pamatyti aukščiausią žmogų žemėje ir, užtai mokės pinigus, broliai išvyksta į ilgą kelionę po Europą, kurios metu, užmojai, pinigai ir šlovė amžinai pakeis šeimos likimą. Istorija, paremta tikrais įvykiais.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!