DUOKIT LAISVĘ
Give Me Liberty

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:50 Komedija JAV N-13 Anglų, Rusų Lietuvių VŠĮ "A-One films Baltic" Kirill Mikhanovsky Lauren Spencer, Chris Galust, Maxim Stoyanov, Darya Ekamasova

Seansai

08.22 Ketvirtadienis 19:40
MAŽOJI LIKO
10+
08.23 Penktadienis 21:20
MAŽOJI LIKO
10+
08.27 Antradienis 17:30
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

Vikas (vaid. Chrisas Galustas) – emigrantų sūnus, gyvenantis Milvokyje, JAV. Jo sąžinė – it šventojo, o veidas – lyg jauno DiCaprio. Vaikinas dirba socialinio transporto vairuotoju ir besąlygiškai padeda visiems, už ką jaučiasi atsakingas: ir savo kuoktelėjusiam seneliui, ir mamai pianistei, ir trenktai merginai, nekreipiančiai dėmesio į jo jausmus, ir net būriui seniokų, vėluojančių į kapines palydėti draugę amžino poilsio. Dar šiek tiek ir Vikas visai pražus rūpesčių lavinoje. Tačiau pasaulyje egzistuoja stebuklai. Empatijos kupinas filmas leidžia smulkiame aferiste atpažinti artimą žmogų, aikštingoje skandalistėje – trapią gražuolę, o visuomet nepatenkintose giminėse – mylinčią šeimą.
 
Šiltai sutikta Sandanso ir Kanų kino festivaliuose, ši juodo humoro ir išlaisvintos energijos kupina komedija išryškina rimtus klausimus ir nuoširdžią tyrą meilę, kurią atsiskleidžia subtilios „Bon Iver“ natos.
DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!