Dičkis šuo Klifordas
Clifford the Big Red Dog

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2021 1:36 Komedija, Nuotykių, Šeimos Didžioji Britanija, JAV, Kanada V Įgarsinta lietuviškai Theatrical Film Distribution Walt Becker Jack Whitehall, Darby Camp, Tony Hale, Sienna Guillory, David Alan Grier, Russell Wong, John Cleese

Seansai

01.17 Pirmadienis 15:45
DIDŽIOJI LIKO
10+
01.18 Antradienis 15:00
DIDŽIOJI LIKO
10+
01.19 Trečiadienis 17:10
DIDŽIOJI LIKO
10+
01.20 Ketvirtadienis 16:50
DIDŽIOJI LIKO
10+

Apie filmą

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame jūsų šeimos augintinio dydis priklausytų nuo jam skiriamos meilės.

Vieną dieną vidurinės mokyklos mokinė Emilė Elizabetė (akt. Darby Camp), besistengianti pritapti namuose ir mokykloje, sutinka stebuklingą gyvūnų gelbėtoją (akt. John Cleese), kuris jai padovanoja mielą bei mažą raudoną šuniuką.

Tačiau jau sekantį rytą prabusdama savo mažame Niujorko bute ji išvysta milžinišką trijų metrų „mielą šunelį“, kuriam lemta tapti jos geriausiu draugu – dičkiu Klifordu.

Kol jos vieniša mama (akt. Sienna Guillory) yra išvykusi verslo reikalais, Emilė ir jos linksmas, bet impulsyvus dėdė Keisis (akt. Jack Whitehall) pakliūna į vienos godžios įmonės pinkles, kuri siekia pavogti gražuolį dičkį Klifordą. Tad Emilei ir Keisiui tenka gelbėti savo mielą draugą, o šis parodo mergaitei ir jos keistam dėdei tikrąją besąlyginės meilės prasmę.

Tai klasika tapsianti šiuolaikiška širdį šildanti istorija visai šeimai apie tai, kaip žmonės reaguoja į dalykus, kurie yra kitokie nei visi, kupina juokingų išdaigų ir magijos.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!