Cukrus ir žvaigždės
À la belle étoile

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2023 1:46 Komedija, Romantinis Prancūzija Prancūzų Lietuvių UAB "Best Film" Sébastien Tulard

Apie filmą

Šios neįtikėtinos, bet tikros istorijos herojus Jazidas (aktorius Riadhas Belaïche) nuo pat vaikystės svajojo tapti puikiu konditeriu. Tačiau jo gyvenimas tikrai nebuvo toks, kuris leistų lengvai įgyvendinti šią ar bet kurią kitą svajonę.

Vaikystę Jazidas praleido su motina, kuri sunkiai galėjo pasirūpinti savimi, nekalbant jau apie sūnų. Jį priglaudusių kelių globėjų šeimų geri norai ir kantrybė baigdavosi gana greitai. Vaikų namuose Jazidas nuolat patekdavo į konfliktines situacijas ir greitai užsitarnavo nevaldomo paauglio reputaciją. Sulaukęs pilnametystės, vaikinas gyveno gatvėje. Tačiau nepaisant visų sunkumų, jo širdyje visuomet degė aistra konditerijai.

Netikėtai susiklosčiusių aplinkybių dėka patekęs į prestižinio Paryžiaus restorano virtuvę, Jazidas suvokia, kad tai – galbūt vienintelis jo šansas. Vaikinas pasiryžęs bet kokia kaina įrodyti savo atsidavimą konditerijos menui ir jokios kliūtys jo nesustabdys. Nepaisydamas sunkumų, intrigų ir diskriminacijos, Jazidas žingsnis po žingsnio eina link savo svajonės: dalyvavimo prestižiniame konditerių konkurse.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!