Amžinai jauni
Amžinai jauni

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 2:05 Drama, Istorinis, Komedija Prancūzija N-16 Prancūzų Lietuvių Festivalis"Kino pavasaris" Valeria Bruni Tedeschi Nadia Tereszkiewicz, Sofiane Bennacer, Louis Garrel, Micha Lescot, Clara Bretheau, Noham Edje

Apie filmą

Paryžius, devinto dešimtmečio pabaiga. Žymus režisierius Patrice’as Chéreau (Louis Garrel) prestižinėje teatro mokykloje ką tik surinko naują kursą. Talentingi, entuziastingi jaunuoliai atsiduria konkuravimo įtampos persmelktoje aplinkoje ir žengia čia pirmuosius aktorinės karjeros žingsnius. Jie ne tik mokosi ar kuria vaidmenis, bet ir karštai neria į naują gyvenimą – išgyvena stipriausias meiles ir baimes, semia iš gyvenimo viską, patiria pirmąsias tragedijas. 

„Aktorė ir režisierė Valeria Bruni Tedeschi kūrė filmą atsispirdama nuo savo patirties, kai studijavo teatro mokykloje Théâtre des Amandiers, kai emocijos liedavosi per kraštus, o tragediją nuolat keisdavo humoras. Negailestingą atranką praėję dvidešimtmečiai pulsuoja energija ir aistra, ir, atrodo, gyvena dėl kasdienės dramos. Žiūrėdami filmą esami ir būsimi aktoriai gali atpažinti save, o žiūrovai pajusti, kiek daug „reikia“ išgyventi, kad taptum aktoriumi. Ir, žinoma, kartu iš to pasijuokti.“ (Dovilė Grigaliūnaitė)
Apdovanojimai
Pasaulinė premjera: Kanų kino festivalis, Konkursinė programa, 2022 m. 
DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!