Medžiojant mafiją
Shooting the Mafia

2019 1:34 3.36 € Biografinis, Dokumentinis Airija, JAV N-16 Italų Anglų, danų, ispanų, latvių, , norvegų, suomių, švedų Kim Longinotto

NUOMOTIS AR PIRKTI ŠĮ FILMĄ

Apie filmą

„Viena garsiausių dokumentinio kino kūrėjų britė Kim Longinotto yra tikra portretų meistrė. Šiame filme telpa stulbinančios menininkės fotografijos, jaudinanti moters išlaisvėjimo istorija konservatyvioje visuomenėje, platus socialinis kontekstas ir be galo mieli į devintą dešimtį įkopusios moters susitikimai su buvusiais meilužiais." (A. Račaitytė) 


Pirmą kartą atsukusi fotoaparato objektyvą į brutaliai nužudytą žmogų, sicilietė Letizia Battaglia pradėjo visą gyvenimą truksiančią kovą su mafija. Aistra fotografijai jai suteikė jėgų palikti tradicinį šeimos pasaulį ir tapti fotožurnaliste pačiu kruviniausiu šiuolaikinės Italijos istorijos laikotarpiu. Be baimės, su tvirta estetine pajauta moteris fiksavo kasdienį Sicilijos gyvenimą – nuo vedybų iki laidotuvių ir šiurpių paprastų gyventojų žmogžudysčių. Tam, kad papasakotų savo mylimos, mafijos nutildytos bendruomenės istoriją.

DALINTIS PER FB