Išvalyti atmintį
Effacer l'historique

2020 1:50 3.99 € Komedija Belgija, Prancūzija N-13 Prancūzų Gustave Kervern Jean Dujardin, Benot Poelvoorde, Blanche Gardin, Corinne Masiero, Vincent Lacoste, Bouli Lanners, Vincent Dedienne, Philippe Rebbot, Michel Houellebecq, Lucas Mondher, Jackie Berroyer, Avant Strangel, Miss Ming, Gustave Kervern

NUOMOTIS AR PIRKTI ŠĮ FILMĄ

Apie filmą

Nykiame provincijos priemiestyje trys kaimynai galynėjasi su naujuoju socialinių medijų pasauliu. Mari gyvena iš savo vyro šeimos pinigų ir bijo prarasti sūnaus pagarbą dėl pornografinės vaizdo juostos. Bertranas negali atsispirti reklamos skambučiams ir stengiasi apsaugoti internete terorizuojamą dukterį. Kristina dėl priklausomybės nuo TV serialų liko kaip stovi ir nesupranta, kodėl, pradėjus dirbti „Uberio“ vairuotoja, jos reitingai nekyla.

Nelaimėliai kovoja su vėjo malūnais, kol suvienija jėgas ir paskelbia karą technologijų gigantams. Naujausias režisierių tandemo filmas atiduoda pagarbą žmonėms, kurie atsidūrė visuomenės užnugaryje, bet laiko mums prieš akis veidrodį, atspindintį, kaip suvokiame realybę.

DALINTIS PER FB