Rugsėjo 9 d. 15:00 val. kino centras „Garsas“ adresu: Klaipėdos g. 146, Panevėžys, kviečia Panevėžio miesto ir Lietuvos kino meno mylėtojus į trumpametražių filmų festivalį. Šis festivalis skirtas įvairaus amžiaus auditorijai, daug dėmesio skiriant jaunimui. Tai kino kūrybos plėtra Lietuvoje. Visi kino meno gerbėjai kviečiami kurti trumpametražius filmus, kurie dalyvauja konkursinėje festivalio programoje.

Į atidarymo programą įtraukiami jaunieji miesto atlikėjai, kurie šokiu, daina ar improvizacija atveria duris į kino pasaulį.

Filmus vertina profesionali komisija, žiūrovai, specialių prizų ir nominacijų steigėjai. Prie festivalio organizavimo aktyviai prisideda miesto verslo įmonės, kurios kasmet įsteigia gausų prizinį fondą.

Po renginio, filmų autoriai kartu su komisijos nariais ir žiūrovais diskutuoja ir analizuoja festivalio konkursinėje programoje rodytus filmus.
*Renginys - NEMOKAMAS.

Renginio organizatorius:

png_garsas

Projektas iš dalies finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės ir Lietuvos kultūros tarybos lėšomis. 

panevezio-miesto-savivaldybe_(1)    ltk_logotipas_juodas_png_(1)

Kurk, dalyvauk ir laimėk!

Susipažink su festivalio nuostatais, užpildyk anketą, pasirašyk sutartį ir siųsk iki 2021 m. rugpjūčio 25 d. el. p. edukacija@garsas.lt, tel. +370 682 19800.

2022_amk_festivalio_dalyvio_anketa

2022_amk_festivalio_nuostatai

autorinė_sutartis_dalyviams_amk2022