image9_amk2023

XIX-asis respublikinis trumpametražių filmų festivalis AŠ+MIESTAS=KINAS 2023

Rugsėjo 8 d. 15:00 val. kino centras „Garsas“ adresu: Klaipėdos g. 146, Panevėžys, kviečia Panevėžio miesto ir Lietuvos kino meno mylėtojus į trumpametražių filmų festivalį. Šis festivalis skirtas įvairaus amžiaus auditorijai, daug dėmesio skiriant visiems, kurie, filmuoja, kuria, moktuoja ir domisi kinu. Tai kino kūrybos plėtra Lietuvoje. Visi kino meno gerbėjai kviečiami kurti trumpametražius filmus (iki 10 min), perteikiant mintį ir idėją, atsiųsti el. paštu ir dalyvauti konkursinėje festivalio programoje.

Į atidarymo programą įtraukiami jaunieji miesto atlikėjai, kurie šokiu, daina ar improvizacija atveria duris į kino pasaulį.

Filmus vertina profesionali komisija, žiūrovai, specialių prizų ir nominacijų steigėjai. Prie festivalio organizavimo aktyviai prisideda miesto verslo įmonės, kurios kasmet įsteigia gausų prizinį fondą.

Po renginio, filmų autoriai kartu su komisijos nariais ir žiūrovais diskutuoja ir analizuoja festivalio konkursinėje programoje rodytus filmus.
*Renginys - NEMOKAMAS.

Renginio organizatorius:

png_garsas

Projektas iš dalies finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės. 

panevezio-miesto-savivaldybe_(1)    

Kurk, dalyvauk ir laimėk!

Susipažink su festivalio nuostatais, užpildyk anketą, pasirašyk sutartį ir siųsk iki 2023 m. rugpjūčio 25 d. el. p. edukacija@garsas.lt, tel. +370 682 19800.

2023_amk_autorinė_sutartis_dalyviams

2023_amk_festivalio_dalyvio_anketa

2023_amk_festivalio_nuostatai